www.1xirani.com

عنوان بلاگ

این یک کپشن است
9 آگوست 2018

استقلال – تراکتورسازی؛ مدعیان جام به دنبال کسب اولین سه امتیاز فصل

/
نوشته شده توسط
/
دیدگاه0


بهترین بت – فردا شب از ساعت 20:30 در ورزشگاه آزادی تهران دو تیم استقلال و تراکتورسازی در چارچوب هفته سوم لیگ برتر ایران به مصاف هم خواهند رفت.

 

استقلال در دو بازی اول خود به دو نتیجه مساوی دست یافته است. آبی پوشان در هفته اول برابر پیکان با نتیجه بدون گل متوقف شدند و در هفته دوم در  یک بازی دیدنی و تماشایی در اصفهان با ذوب آهن به نتیجه مساوی دو بر دو دست یافتند. آبی های تهرانی با پیوستن بازیکنان جدید از جمله الحاجی گرو، حمام طارق، مرتضی تبریزی و نیومایر  امیدوارند اولین برد این فصل را همراه با تماشاگران جشن بگیرند.

 

استقلال 1-3 تراکتورسازی (خلاصه بازی)

 

 

تراکتورسازی در فصل نقل و انتقالات سر و صدا زیادی به پا کرده است و بازیکنان بزرگی از جمله دو کاپیتان تیم ملی ایران، مسعود شجاعی و اشکان دژاگه را جذب کرده است. پرشورها با مربی کاردانی همچون جان توشاک امیدوارند در این فصل از لیگ برتر ایران به قهرمانی برسند. تیم اول شهر تبریز همانند استقلال در دو بازی ابتدایی، 2 امتیاز کسب کرده است. آنها در بازی اول در مسجد سلیمان برابر نفت این شهر به تساوی بدون گل رسیدند و در بازی دوم بدون حضور پرشور هوادارانشان در برابر نساجی با تساوی یک بر یک متوقف شدند.

 

استقلال 1-4 تراکتورسازی – خلاصه بازی (هفته بیست و نهم لیگ برتر ایران فصل 1393/94)

 

 

دو تیم تا کنون 20 بار در لیگ برتر با یکدیگر دیدار کرده اند که سهم تراکتور سازی 8 برد بوده است و استقلال در 5 بازی موفق به شکست حریفش شده است و 7 بازی به تساوی رسیده است.  تراکتور سازی 27 گل به ثمر رسانده و 24 گل دریافت کرده است. در 10 تقابل این دو تیم در آزادی تراکتور در 6 بازی پیروز شده است و از لیگ دوازدهم تا شانزدهم در 5 فصل متوالی حریف خود را شکست داده است. در فصل گذشته با پیروزی استقلال نوار بردهای پیاپی تراکتورسازی پاره شد.

پیشنهاد ویژه :  نسل طلایی بارسا با لاماسیا تکرار نشدنی ...

 

استقلال 2-3 تراکتورسازی – خلاصه بازی (هفته بیستم و نهم لیگ برتر ایران 1394/95)

 

 

بازی دو تیم استقلال و تراکتورسازی همیشه جذاب و با حاشیه و جنجال های زیادی همراه بوده است و شاگردان وینفرد شفر و جان توشاک برای بدست آوردن اولین برد این فصل به میدان خواهند رفت.
http://www.varzesh11.com/fa/n/127567

برای پیش بینی بازی های فوتبال به صورت رایگان و با جوایز میلیونی روی لینک زیر کلیک کنید :

www.onexiran.com