www.1xirani.com

عنوان بلاگ

این یک کپشن است
13 آگوست 2018

از کتک زدن علی دایی تا روزگار تلخ امروز کرمانی مقدم؛ این قسمت از اسب افتاده ها!

/
نوشته شده توسط
/
دیدگاه0


بهترین بت – انگلیس در دنیای فوتبال همواره به دلیل روش های سنتی و قدیمی که متولیان آن سخت و محکم به پای آن ایستاده اند مورد نقد اروپایی ها بوده اند! اما این روش سنتی فقط سک شعار نیست! آنها رسما عقاید خود را در میادین فوتبال اجرایی می کنند و دست آخر نتیجه دلخواه خود را هم می گیرند؛ دقیقا بالعکس تفکرات در ایران..

 

به تعارفات مرسوم و احترام داری های ظاهری در رقابت های داخلی مان دقت کرده اید؟ به شعار هایی که بر روی پرچم ها و بنر ها به درون زمین از سوی بازیکنان حمل می شود؟ برای آغاز هر رقابت لیگ برتر چیزی در حدود 5 دقیقه زمان صرف روبوسی ها و تجلیل و تقدیر می شود، اما سال هاست که میادین فوتبال ایران زشت ترین تصاویر ممکن را به خورد مخاطب می دهد، پس این فرهنگ سازی ها در چه راستایی صورت می گیرد؟!

 

علی دایی

 

علی دایی اسطوره فوتبال ایران سال ها پیش به صورت علنی زیر مشت و لگد لیدر های شرور پرسپولیس قرار گرفت، مزار بزرگان فوتبال ایران با رفتاری شرم آور مورد هجوم اسید پاش ها قرار گرفت و اساطیر فوتبال ایران در کنج عضلت ذره ذره در پیری جان دادند و در امجدیه برایشان فاتحه خواندیم.. این دیگر چه جهنمی است؟ مگر می شود اینگونه زشت و سیاه؟

 

مزار غلامحسین مظلومی

 

مگر می شود اینگونه پایبند به عقاید و اخلاق مداری بود، اما در عین حال زشت ترین رفتارهای تاریخ را صورت دهیم؟! ما حتی به مردگان هم رحم نکردیم! ما حتی به حرمت اسطوره ها دست درازی کردیم، ما زندگی شان را به زیر لگد می گیریم و در محافل خصوصی مان گل و بلبل نثارشان می کنیم، ما بس هیجان زده ایم!

پیشنهاد ویژه :  روایت آخرین روز زندگی جی لوید ساموئل

 

درگیری هوادران

 

سیاه نمایی نمی کنیم، این واقعیت است! به اتفاقات چند سال اخیر بنگرید! درد را زمانی می توان از عمق وجود لمس کرد که بازیکنی بی کیفیت و سفارش شده با پورشه لوکس به مقابلتان می ایستد و اولین لژیونر تاریخ فوتبال ایران یعنی مرتضی کرمانی مقدم با تاکسی در سطح شهر تردد می کند و در با ظاهری ساده و زبانی خاکی به بحث و گفتگو با شما می پردازد.. مگر می شود این حجم از سیاه و سفیدی در یک وجب میدان فوتبال؟

 

ادعای چه داریم؟ فسلفه بافی های احمقانه مان که فقط توجیهی برای رفتار های کورکورانه مان است؟ یا دلیلی برای پیشروی بیشتر؟ شاید هم راهی برای رزق آوری و نان خوری! این بیماری واگیر دار سال هاست که نسل به نسل می چرخد و دردمندی را به فوتبال بی رمق مان تزریق می کند..
http://www.varzesh11.com/fa/n/127995

برای پیش بینی بازی های فوتبال به صورت رایگان و با جوایز میلیونی روی لینک زیر کلیک کنید :

www.onexiran.com