www.1xirani.com

عنوان بلاگ

این یک کپشن است
8 آگوست 2018

احتمال خروج چند تن از بازیکنان آرسنال پیش از شروع فصل جدید + عکس

/
نوشته شده توسط
/
دیدگاه0


بهترین بت – در حالی که به بسته شدن پنجره نقل و انتقالات فصل 2018/19  نزدیک می‌شویم، باشگاه آرسنال در حال بررسی شرایط تعدادی از بازیکنان خود است.
توپچی‌ها در این فصل دست‌خوش تغییرات بسیار زیادی شده اند؛ از سرمربی گرفته تا ورود بازیکنان جدید که می‌توان این تصور را کرد که آرسنال در فصل 2018/19 لیگ برتر انگلیس یکی از مدعیان کسب عنوان قهرمانی باشد. این روزها علاوه بر بازیکنان ورودی به تیم لندنی، خبر خروج چند بازیکن هم به گوش می‌رسد.
گفته می‌شود اونای امری، سرمربی جدید و این فصل توپچی‌ها اعتقادی به سه بازیکن تیم ندارد و به باشگاه گفته که اگر در تیم باقی بمانند باید ماندن روی نیمکت را تحمل کنند. این سه بازیکن آرسنال به نام‌های داوید اوسپینا، دنی ولبک و محمد الننی هستند که شاید در فصل جدید جایی در تیم نداشته باشند.دنی ولبک جدا از دو بازیکن دیگر توپچی‌ها یک سال دیگر قرارداد دارد، ولی باشگاه در نظر دارد که به جای اینکه این بازیکن را در فصل آینده راهی تیمی دیگر کند از امسال او را به فروش برساند. اوسپینا هم که با وجود جذب برند لنو به نظر می‌رسد جایی دیگر در تیم نداشته باشد شاید دیگر جدا شده این تیم باشد. از طرفی دیگر هم با جذب متئو گوندوزی و لوکاس توریرا آینده الننی هم در هاله‌ای از ابهام است. با این حال که الننی قرارداد خود را هم به تازگی تمدید کرده بود.

دنی ولبک – محمد الننی

 

داوید اوسپینا

 
http://www.varzesh11.com/fa/n/127539

برای پیش بینی بازی های فوتبال به صورت رایگان و با جوایز میلیونی روی لینک زیر کلیک کنید :

پیشنهاد ویژه :  شما ها هم که رفتید عشقا 😔

www.onexiran.com