www.1xirani.com

عنوان بلاگ

این یک کپشن است
10 آگوست 2018

آمار تقابل های دو تیم استقلال و تراکتورسازی در لیگ برتر؛ همه چیز به نفع قرمز ها

/
نوشته شده توسط
/
دیدگاه0


بهترین بت، دو تیم استقلال و تراکتورسازی، امروز از ساعت 20:30 در ورزشگاه آزادی برابر یکدیگر قرار می گیرند. دیداری که به نظر می رسد مطابق سالیان گذشته پر هیجان و جذاب دنبال شود.

 

تراکتوری ها در این فصل بازیکنان و مربی بزرگی در اختیار دارند و به طور جدی خواهان قهرمانی هستند اما تا به اینجای فصل تنها دو امتیاز به دست آورده است که این را می توان از عدم هماهنگی بازیکنان با دستورات تاکتیکی جان توشاک دانست.

 

از  سوی دیگر استقلال پس از پوست اندازی در اسکلت اصلی تیمش، مانند تراکتور تنها دو امتیاز کسب کرده و درصدد این است که در این دیدار حساس برابر هواداران خودی اولین پیروزی فصل را به دست آورد اما آمار ها در سالیان اخیر گواه موضوع دیگری است که نشان می دهد همه چیز  به سود میهمان تبریزی است!

 

تراکتور – استقلال

 

تراکتور در 10 دیدار اخر تنها یک بازی را به استقلال واگذار کرده است و موفق شده 5 دیدار را با پیروزی پشت سر بگذارد. 4 تقابل این دو تیم با تساوی خاتمه یافته و در این 10 دیدار تبریزی ها  16 گل به ثمر رسانده اند و سهم آبی های پایتخت نیز 9 گل بوده است که نشان از تقابلی هجومی در  این بازی دارد.

 

دومین حریف محبوب تراکتور، استقلال است که تا به حال 8 پیروزی (در مجموع) حاصل کار این تیم برابر آبی ها بوده است. (راه آهن با 9 شکست، وضعیتی بدتر از استقلال دارد اما این تیم با سقوط به دسته های پایین تر فعلا برابر تراکتور قرار نمی گیرد.)

پیشنهاد ویژه :  I miss you

 

پیروزی در 6 دیدار از 10 دیدار برگزار شده بین تراکتور و استقلال در تهران نشان می دهد که نماینده آذربایجان در استادیوم آزادی، یک میهمان جهنمی برای پسران وینفرید شفر است.
http://www.varzesh11.com/fa/n/127661

برای پیش بینی بازی های فوتبال به صورت رایگان و با جوایز میلیونی روی لینک زیر کلیک کنید :

www.onexiran.com